KISA DÖNEM İKAMET İZNİ

BAŞVURUSU İÇİN

GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Göç idaresine ilk kez kısa dönem ikamet izni başvurusu yapıldıktan sonra yapılan  ikamet izni alma amacınıza göre Göç İdaresinin sizden istediği genel belgelerin yanı sıra ek olarak ikamet izni almak için Türkiye'de kalış amacınızı destekleyen belgelerin de başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.

Formaliteler ile uğraşmayın Göç Danışmanlarımız ikamet izni dosyanızı A-Z ye eksiksiz hazırlıyor ve ikamet izni almanıza olanak sağlıyoruz.

KISA DÖNEM İKAMET İZNİ BAŞVURULARINDA İSTENİLEN ORTAK BELGELER 

İkamet izni ilk ve geçiş başvurularında Göç İdarelerine verilmesi gereken ortak belgeler neledir? Türkiye'de kalış amacınıza uygun ilk kez ikamet izni ve geçiş başvurusu yaparken Göç İdareleri sizden hangi belgeleri talep edebilir?

KISA DÖNEM İKAMET İZNİ BAŞVURU AMACINIZA GÖRE EK BELGELER

Kısa dönem ikamet izni almak için Türkiye'de kalış amacınıza uygun bir başvuru yapılması önemlidir. İkamet izni başvuru dosyanızda ikamet izni ortak belgelerin yanı sıra Türkiye'de kalış amacınızı destekleyen belgeler de bulunmalıdır.

Bu belgeler nelerdir?

İkamet izni uzatma başvurularında sizden istenilen belgeler ilk başvuruda  Göç İdarelerine verilen belgeler ile aynıdır. İkamet izni uzatma başvurularında hazırlanması gereken ortak belgeler nelerdir? İkamet izninizi  uzatmak için hangi ek belgelere ihtiyacınız var? 

KISA DÖNEM UZATMA BAŞVURULARINDA İSTENİLEN BELGELER